Wybrane realizacje

Wybrane realizacje

Enerbau realizacje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej. W tym dziale znajdą Państwo wykonane przez nas realizacje.
Przez cały okres naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki skomplikowanych projektów na terenie Polski oraz poza nią. Poniżej umieściliśmy tylko niektóre zlecenia, które mieliśmy przyjemność wykonać.
Przeprowadziliśmy m.in. instalację ogrzewania podłogowego na podczerwień w prywatnym domu w Norwegii, podłogowego i promiennikowego w kościołach, zamontowaliśmy panele i folie grzewcze w salonie kosmetycznym oraz od początku do końca zainstalowaliśmy moduł ogrzewania sufitowego w firmie cateringowej.
Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przeglądnięcia galerii naszych prac.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲