Agroturystyka w miejscowości Stara Brda k/Człuchowa – Ogrzewanie promiennikowe


Urocza osada w Starej Brdzie oferuje atrakcje rekreacyjne w gospodarstwie agroturystycznym „Łosiowisko”. Między innymi klasyczną stodołę zaadaptowano do zajęć Jogi. 17 marca 2022r sala została wyposażona w ogrzewanie na podczerwień. Promienniki Infrared o mocy 1200W każdy, będą od tej pory przyjemnie ogrzewać to pomieszczenie i osoby znajdujące się tam podczas zajęć. Zamontowane zostały również termostaty, które pozwolą na komfortowe i ekonomiczne programowanie temperatury.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲