Dom jednorodzinny w Wilamowie k/Małdyt – Ogrzewanie promiennikowe i podłogowe


Dom jednorodzinny w miejscowości letniskowej, w Wilamowie o powierzchni ok 80 m2, położony w woj. warmińsko-mazurskim. Zastosowaliśmy maty o mocy 160W/m2 i 8 promienników na podczerwień (białe i w kolorze antracytowym) o mocy od 270W do 700 W. W każdym pomieszczeniu jest niezależny termostat, łącznie 13 szt, w tym 5 termostatów WI-FI, sterujących temperaturą w zależności od potrzeb mieszkańców.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲