Dom jednorodzinny w Ostrowie Wielkopolskim – Ogrzewanie podłogowe


Realizacja rozłożona na trzy etapy. W pierwszym etapie w kwietniu 2018 r. zainstalowaliśmy ogrzewanie podłogowe z mat i folii grzewczych na parterze. W maju 2021 r. zamontowaliśmy promienniki na podczerwień na poddaszu. W 2022 r. inwestorzy dobudowali jadalnię i zamontowaliśmy na izolacji termicznej ogrzewanie podłogowe z folii grzewczych 80W/m2. Oczywiście w każdym pomieszczeniu są termostaty do niezależnego sterowania temperaturą. W między czasie została zbudowana instalacja fotowoltaiczna, która w większości pokryje zapotrzebowanie na energię do ogrzania tego pięknego zabytkowego budynku.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲