Dom jednorodzinny w Zimnicy k/Oleśnicy – Ogrzewanie podłogowe


Dom jednorodzinny w Zimnicy o powierzchni ok 100 m2 położony w woj. dolnośląskim. Zamontowaliśmy maty o mocy 160W/m2 w łazienkach pod płytki ceramiczne i folie grzewcze o mocy 80W/m2 w pozostałych pomieszczeniach pod panele laminowane, po wcześniejszym ułożeniu izolacji termicznej (pod maty grzewcze 10 mm płyty budowlanej i 5 mm XPS-a pod folie grzewcze). W ten sposób „odcinamy” system grzewczy od wylewki, by zminimalizować koszty ogrzewania. W każdym pomieszczeniu jest niezależny termostat, sterujący temperaturą w zależności od potrzeb.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲