Dom jednorodzinny w Leleszkach k/Olsztyna – Ogrzewanie podłogowe


Okazały dom jednorodzinny o powierzchni ok 200 m2 położony w woj. warmińsko-mazurskim. Na izolacji termicznej, odcinającej wylewkę od systemu grzewczego na podczerwień, zostały zamontowane maty o mocy 160W/m2 i folie grzewcze o mocy 80W/m2. Sterowanie temperaturą jest de centralne. Każde pomieszczenie wyposażone jest w niezależny termostat programowalny.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲