Firma Enerbau powstała w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła znacząca dla nas reorganizacja personalna. Od tego czasu swoim Klientom dostarczamy najwyższej jakości alternatywne systemy ogrzewania.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Filozofia Naszej Firmy

Filozofia naszej firmy została stworzona z myślą o świadczeniu jak najlepszych usług dla naszych wyjątkowych Klientów.

Oferujemy wysokiej jakości produkty z branży ogrzewania na podczerwień, konkurencyjne ceny, doskonale skorelowany asortyment, najbardziej profesjonalną na rynku obsługę, wsparcie techniczne, montaż przez wyspecjalizowaną ekipę oraz ekspresową dostawę zamówionych produktów.

Jako Enerbau wiemy, jak przygotować każdy produkt do dowolnego zastosowania. W naszej ofercie posiadamy najlepszej jakości ogrzewanie na podczerwień, folie i maty grzewcze do paneli, parkietów i płytek ceramicznych, panele i promienniki na podczerwień oraz izolacje termiczne i termostaty.

Priorytetem naszych pracowników jest życzenie oraz wizja Klienta. To pod niego dostosowywane są wszystkie rozwiązania. Dzięki temu wszystkie realizacje są „szyte na miarę”.

Kilka słów o nas

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI –  promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

ENERBAU

Profesjonalne ogrzewania na podczerwień

  • Ul. Kopernika 5, 87-200 Wąbrzeźno
  • + 48 56 657 68 00
    + 48 56 622 05 00
    + 48 56 622 05 02
    + 48 531 995 827
  • info@enerbau.pl
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube