Przejdź do treści głównej

Kamienica w Wąbrzeźnie – Ogrzewanie sufitowe


Kolejne piętro w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym na podczerwień. Trzy lata temu zamontowaliśmy w tym budynku na pierwszym piętrze mieszany system grzewczy. Było to ogrzewanie podłogowe, a w innej części sufitowe. Z uwagi na wysoką efektywność i zadawalającą ekonomie, inwestor zdecydował się na wyposażenie kolejnych mieszkań w nasz system grzewczy. Tym razem wszystkie mieszkania na drugim piętrze mają elektryczne ogrzewanie na podczerwień w suficie. Trzyletnie doświadczenie mieszkańców z pierszego piętra wskazuje wyraźnie na opłacalność, komfort termiczny i wygodę (system bezobsługowy). W mieszkaniach na drugim piętrze zamontowaliśmy tylko folie grzewcze sufitowe o mocy 140W/m2 oraz niezależne sterowanie termostatami w każdym pomieszczeniu. Dodatkową zaletą umieszczenia folii grzewczych w suficie jest nieograniczona możliwość aranżacji wnętrza.

This website stores cookies on your computer. These cookies are used to provide a more personalized experience and to track your whereabouts around our website in compliance with the European General Data Protection Regulation. If you decide to to opt-out of any future tracking, a cookie will be setup in your browser to remember this choice for one year.

Accept or Deny