Dom jednorodzinny w Gołębiewie k/Radzynia Chełmińskiego – Ogrzewanie podłogowe i promiennikowe


Niedaleko naszej siedziby w Gołębiewie zamontowaliśmy system grzewczy na podczerwień. W przedsionku, łazience i kuchni zostały zamontowane maty grzewcze 160W/m2 na izolacji z płyt Ultrament 10 mm, w pomieszczeniu gospodarczym promiennik o mocy 500W, a w pozostałych pomieszczeniach folie grzewcze o mocy 80W/m2 na izolacji XPS 5 mm. Całkowita powierzchnia domu wynosi 105 m2. Każde pomieszczenie jest wyposażone w niezależne sterowanie temperaturą.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲