Dom gościnny w Biernatach k/Przasnysza – Ogrzewanie promiennikowe


8 marca 2022r zamontowaliśmy promiennikowe ogrzewanie na podczerwień Infrared w domu gościnnym w miejscowości Biernaty koło Przasnysza, w woj. mazowieckim. 10 promienników o mocach 300W, 600W i 700W zostało zamontowanych na suficie. Każde pomieszczenie ma niezależne sterowanie temperaturą. Budynek gospodarczy przystosowano do użytkowania mieszkalnego.

Poszukujesz ekologicznego ogrzewania?

Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie na podczerwień i wiele więcej.

O Enerbau


Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI – promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

Dane firmy

W związku z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, kontakt tylko mailowy i telefoniczny. Wkrótce zaktualizujemy dane adresowe. Przepraszamy za przejściowe utrudnienia.
Enerbau

© Enerbau. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲