Skip to main content

Informacje dot. sterowania temperaturą

Sterowanie

Skontaktuj się z nami

OFERTA

WYBRANE REALIZACJE

KONTAKT

WAŻNE: Informacja dot. sterowania temperaturą

W związku z powtarzającymi się przypadkami nieprawidłowego ustawienia termostatów przez naszych klientów prosimy zwrócić uwagę na obowiązujące reguły sterowania systemem grzewczym.

W przypadku ogrzewania podłogowego lub sufitowego jedynym prawidłowym ustawieniem termostatu jest kontrola temperatury przez sondę podłogową (F). W przypadku ogrzewania za pomocą promienników podczerwieni kontrola temperatury powinna być ustawiona na sondę wewnętrzną termostatu (A). W przypadku ogrzewania powierzchniowego i promiennikowego (w jednym pomieszczeniu) kontrolujemy temperaturę poprzez sondę podłogową i wewnętrzną jednocześnie (A/F). Takie same ustawienia stosujemy w przypadku korzystania z dodatkowego źródła ciepła ( np. kominek) przy zamontowanym ogrzewaniu podłogowym. Rożnica w ustawieniach temperatur nie powinna przekraczać 1° C – w budynkach masywnych, a 2° C – w budynkach szkieletowych (np. podczas nieobecności użytkowników) .W przeciwnym razie doprowadzimy do wychłodzenia pomieszczeń. Nieprzestrzeganie powyższych reguł może spowodować wzrost kosztów ogrzewania.

Kilka słów o nas

Enerbau to firma oferująca swoim Klientom alternatywne systemy ogrzewań. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2011 roku w Wąbrzeźnie. Rok później nastąpiła reorganizacja personalna firmy, która miała duże znaczenie dla rozwoju działalności. Oferta Enerbau obejmuje sprzedaż oraz montaż ogrzewań na podczerwień i systemów sterowania, w tym na WI-FI –  promienniki, panele, folie i maty grzewcze oraz grzejniki szklano-ceramiczne. Enerbau posiada również niezbędne materiały izolacyjne.

ENERBAU

Profesjonalne ogrzewania na podczerwień

  • Ul. Kopernika 5, 87-200 Wąbrzeźno
  • + 48 56 657 68 00 + 48 56 622 05 00 + 48 56 622 05 02 + 48 531 995 827
  • info@enerbau.pl